April 16, 2007

Hayatın Sırrını Buldum


Bu kitapla tanışmam biraz enteresan oldu. Aynı gün içerisinde 4 kez bu kitapı okuyan biri ile karşılatım ve aynı günün sabahı kendi kendime artık kitap almayacağım okumaya vaktim olmuyo aldıgım gibi rafa kaldırıyorum demiştim. Ama bu raslantıların sonunda, kitabında adı "The Secret" olunca girdim D&R a ve bir adet edindim.
Bir çırpıda ilk 60 sayfasını okudum ve hayatın sırrını kavradım. Çekim enerjisi...
Düşencelerimizin frekansları vardır ve doğru düşünce frekanslarını yayarsanız aynı tarz düşünceleri kendinize mıknatıs gibi çekersiniz. Hayatınızdaki herşey siz öyle düşündüğünüz için size gelmiştir. Ben bu kitabın başındaki öğretileri okurken, içinde bulundugum duruma kendimi son derece kolay kaptırabidiğim için bir yandanda uygulamaya başladım. Şimdi size gerçekten çok komik bir olay anlatacağım.
Kitapta yazanlar doğrultusunda çok param oldugunu düşünüyordum, çok paran oldugunua inanmış gibi davranarak evrenin sana çok para getirmesi için uygun şartları hazırlamış olursun çünkü, gün boyu kitapı okudugum zamanlarda buna odaklandım.
Aksam eve geldiğimde annem şöle dedi
"Levent sana çok komik bişey söleyeceğim babanın dedesinden sana miraz kalmış. Eskişehirde 14 metrekare bir arsa çok zengin oldun artık eskişehire gidip bütün buralar benim diyebilirsin" evet 14 metrekare bizim evin mutfağı kadar falan heralde ama bu raslantısal olay bir anda çok komiğime ve garibime gitti:)
o yüzden artık yaydığım frekanslara dikkat edicem girişimime tam konsantre olsaydım belkide şimdi karşıki dağlar benim olmuştu ve çok zengindim:)
Bir edinin en azından eğlencelik okuyun....ama kimseye sölemesenizde içten içe deneyin bakalım olucakmı


"Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem.Tek söyleyebildiğim varolduğu."
(Alexander Graham Bell-Telefonun Mucidi) Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, bir çok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar ka-dar eski olan “Sır”ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler “Sır”rı biliyorlardı; ve şimdi “Sır” dünyaya açıklanıyor.
“Sır”rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.
Sizce dünya nüfusunun sadece %1’lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96'sına sahip olması bir tesadüf mü?
Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?

Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz
Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?
Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?
Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?
Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız ce-vabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.
"Sır tüm olmuşların, olanların ve olacakların cevabıdır."
(Ralph Waldo Emerson-Filozof)

No comments:

Search This Blog