May 25, 2007

Universitede Son Gün
Çok hüzünlü geçmesede insanın içi biraz burkuluyor tabi. Artık "öğrenciyim ben" diye sığınabileceğim bir mazeretim kalmadı.
Dün son olarak okula sadece bahçede oturmak muhabbeet etmek ve tabiki "Madison Street Boys" un konserini izlemek için gittik:) Gürkan'ın ilk Bis ini hiçbirimiz kaçıramazdık.
Dünyanın en büyük içki standınında (ki bahçenin yarısı kadardı) bulundugu mini festivalimizde benim en anlamadığım kısım doğum kontrol hapı kullanalım konusmasıydı.
Avrupa yakasının Yaprak'ı geldi ve bir anda sahneye çıkıp arkadaslar kızlaar aranızda çok şiddetli regl sancısı çeken varmı diye bağırmaya başladı. Sonra muhabbet bakın kilo aldırmıyor çıkartmıyorbana bakın kıl varmı kilolumuyum diye orasını burasını gösteren avam bir hal aldı. En sonunda ise hey turunculu sen hala prezervatif mi kullanıyosun daha fazla zevk alabilirsin kız arkadaslarınıza doğum kontrol hapı kullandırtın diye feryat figan bağıran bir hal aldı.
Sahneden mikrofonla gerçekleştirilen bu konusmada bizler soru sormadıgımız için "sosyal konulara duyarsız" öğrenciler kabul edildik. Ne yapsaydık
Heeeeyyyyyy ben öle bir adet sancısı çekiyorumki regl oludugumda çığlıklarımdan komşular uyuyamıyor...
Ya ben .... o kadar siddetli kanamam oluyorki her ay şak şak bayılıyorum.
Ben prezervatif kullanmıyrum öle zevk alıyoruzkiii kız arkadasımda bende duvarları yumrukluyoruz...
gibi tepkiler verip sahneye sesimizi duyurucak kadar bağırarak bu söyleşiyemi katılsaydık.
Eğer bu söyleşi bir anfide grçekleşseydi eminim Bilgi Universitesi öğrencileri çok rahat ve bilinçli bir şekilde bu söyleşiye katılırdı. Ama bahçede avaz avaz kimse penisi ve vajinası hakkında çığlıklar atmak istemez sanırım.

Ayrıca prezervatifin bir sürü başka yararıda var hiç birimiz kullanmayalımda sonra 2 her penisli ve vajinalımı gezelim
Peki hpv nolucak herkeste bobolar çıkınca:) diğer hastalıklar:))))
Neyse Eminim herkes doğum kontrol hapının faydasını ve kullanım şeklini biliyordur ama bu muhabbet gerçekten çok gereksiz ve komikti.

Yinede güzel havada okulumuzun bahçesinde hoş sohbet muhabbet bir gün geçirip biraz hüzünlü evlerimize döndük...
Öğrencilik bitti. Mezun olanları tebrik ediyorum

No comments:

Search This Blog