May 28, 2007

Chilling Out

CHILL- OUT FESTİVAL KEMERBURGAZ KEMER GOLLF COUNTRY 2007

Bu sene ikinci Chill-out festivali Kemerburgaz'da Kemer Golf County'de gerçekleştirildi. Arkadaş grubu olarak rehberliğini parsellediğimiz partide tüm tanıdıklar doluşup oldukça keyifli vakit geçirdik. Oldukça fazla reklamı yapılan(özellikle lounge fm de ki sexy reklam) festival bu sene oldukça rabet gördü ve geçen seneyle kıyaslandıgında bir nevi Rock'n Coke ortamında döndü. Ama eminim herkes memnun ayrıldı. Bütçe biraz kısılmış ortada dolaşan litrelerce ücretsiz içki azaltılmış ve belli planlamalar yapılmış olan organizasyonda büyük bir falso olmadı. Gruplar oldukça başarılıydı. 12.00-00.00 arası gerçekleşen festivalde hepimiz kısmen amele yanığı olduk.

Kemer Golf Country'e girdiğiniz dakikada Türkiye'de oldugunuzu unutuyorsunuz. Bir anda ucsuz bucaksız ormanlar bir, yanda ucurum kenarından atış yapan golfçu amcalar, öbür tarafta gününü golf oynayarak geçiren sıkıcı 6 yaşındaki çocuklar, golften sıkılanlar için ata binme aktiviteleri,havuzlar, göletler, martılar, böcekler tam anlamıyla "Real O.C"

Ustune birde gerçekten keyifli bir müzik ve festival olunca çimlere yayılıp yarı uyuklayıp yarı müzik dinleyerek ve içki içerek oldukça keyifli bir pazar geçirmek mümkün, bizde aynen böle yaptık zaten. (ben çimenlere yayılamadım annem yasakladı adamın birini kene ısırmış adam ölmüş çayırda çimende ormanlık alanda varmış o kenelerden annem yasakladı)

Ben Luke isimli grubun rehberiydim ve hepsinin Istanbul'a taşınıp yerleşmesini istiyorum. Danimarka'dan gelen grup hem chillout hem ayrıca Balkan müzikleri yapıyorlar. Diğer rehberler benim aldıgım grupların hep çok sevimli ve sorunsuz olmalarından rahatsız olmaya başladılar artık:) Hepinize burdan sölüyorum...Ben ilk başya hizaya sokuyorum hepsini sonra bi daha sorun falan çıkmıyo:P

Bu senede chill-out'u kaçıranlar 1 sene daha bekleyecekler...
Haftasonundan bazı resimler
Videolarda var çok üşenmezsem onlarıda yüklerim ama gelseydiniz napiim:)

Luke için... http://www.myspace.com/lukedk

No comments:

Search This Blog